התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

פעילויות

חוגי ילדים טבלה

חוגי ילדים טבלה

נפשונית חוגי ילדים

ספטמבר-דצמבר 2017

אולם דר    אולם תרבות    אולם יהלום    בריכה    אולם גביש    גי'מבורי   מגרש

ראשון שני שלישי רביעי חמישי

ג'אז

אלינה אלנפורט

ג'-ו' 16:30-17:15

גן-ב' 17:15-18:00

היפ-פופ

אורטל אסרף

ד'-ו' 16:30-17:30

א'-ג'- 17:15-18:00

*שיפור סגנון שחיה

מתחילים 16:00:16:45

מתקדמים 16:45-17:15

היפ-פופ

אורטל אסרף

ד'-ו' 17:00-17:45

א'-ג' 17:45-18:30

*שיפור סגנון שחיה

מתחילים 16:00:16:45

מתקדמים

16:45-17:15

שחמט 

מוטי שטיינברג 

מתחילים 17:15

מתקדמים 18:15-19:45

חוג ג'אז

אילנה אלנפורט

ג'-ו' - 16:30-17:15

גן-ב' - 17:15-18:00

ג'ודו

יונתן יהב

ב'-ג' 16:30-17:15

גן חובה-א' 17:20-18:05

ד'-ו' 18:10-18:55

כדורגל

יוסי רפאל

ד'-ו' 16:30-17:15

גן חובה-א' 17:15-18:00

ב'-ג' 18:00-18:45

חוג תנועה ילדים והורים

ורדית דהרי

17:15-18:00 1-3

התעמלות לגיל הרך 18:00-18:45 3-5

כדורגל

יוסי רפאל

ד'-ו' 16:30-17:15

גן חובה-א' 17:15-18:00

גן-ב' 18:00-18:45

קראטה

גיורא יפת

מכיתה ב' ומעלה

מתקדמים 16:30-17:15

מתחילים

17:15-18:00

 

חוג ג'ימבורי

גילאים 1-3

17:15-18:00

גילאים 3-5

18:00-18:45

 

פילאטיס ילדים

שרון זגורי

ד'-ו' 16:30-17:15

א'-ג' 17:15-18:00

אימון פונקציונלי

אילן קסלר

ה'-ט' 16:30-17:15


פיתוח יכולות

אתלטיות

במשחקי כדור

אילן קסלר

א'-ב' 17:15-18:0

 

פיתוח יכולות אטלתיות במשחקי כדור

אילן קסלר

א'-ב' 17:15-18:00

 

 

ידיים יוצרות

דובה לבנון

4-6 17:15-18:00

א'-ב' 18:10-18:55


חוג שיפור סגנון שחיה אינו שיעור לימוד שחיה, תנאי קבלה לחוג- הילדה יודעים לשחות לפחות סגנון שחיה אחד.

  • במידה והילדים אינם יודעים לשחות כלל יש אפשרות לקחת שיעורים פרטיים אצל מדריכת השחיה סבטלנה 052-2331190 ולאחר מכן להשתלב לחוג.
  • חלו שינויים בחוג שחיה נא לפנות לסבטלנה במספר 052-2331190 על מנת לקבל פרטים

 

לכל האפשרויות >
חוגים מבוגרים טבלה

חוגים מבוגרים טבלה

חוגי מבוגרים נפשונית 2017-2018

אולם דר  אולם תרבות- אולם יהלום  בריכה אולם גביש

ראשון שני שלישי רביעי   חמישי   שישי

יוגה

תמר ברונר

16:30-17:30

פלדנקרייז

אורלי סלע

08:10-09:10

התעמלות בריאותית

שרון זגורי

08:15-09:15

יוגה

תמר ברונר

  08:10-09:10

 

חיזוק העצם והיציבה

אורלי גואטה

08:15-09:00

 

התעמלות

מרגריטה

08:00-08:45

התעמלות מתונה מאיה אדה 

17:35-18:20

פילאטיס 

איריס נגר 

9:15-11:00

התעמלות במים 

9:30-10:15

פילאטיס 

אלה נוביקוב

9:15-10:00

 

התעמלות במים

 

יקירה רוזנברג 

9:30-10:15

 

פילאטיס 

מרגריטה

8:50-10:30

אנגלית

אסתר וולקוביצקי

מתקדמים 18:15-19:15

מתחילים 19:15-20:15

התעמלות כסאות

איריס נגר

10:15-11:00

התעמלות כסאות

מאיה אדה

09:45-10:30

יוגה

לינוי שנש

16:30-17:30

 

התעמלות   כיסאות

ליאת כהן

10:30-11:15

 

עיצוב

יוליה סיוקין

09:45-10:30

אנגלית

אסתר וולקוביצקי

11:15-12:15

פילאטיס

מאיה אדה

18:25-19:10

מתיחות/פילאטיס

אורלי גואטה

18:00-18:45

פילאטיס

מאיה אדה

10:30-11:15

התעמלות בריאותית

יפית מזה

17:35-18:20

 

פיטבול

שרית יקר

17:20-18:05

 

קארטה

גיורא יפת

16:00-17:00

 

התעמלות בריאותית

שרית יקר

18:10-18:55

 

   

אימון פונקציונלי

אילן קסלר

18:15-19:00

dynamic fitness

אורלי גואטה

18:50-19:35

בונה עצם 

איריס נגר

18:00-18:45

שחמט

מוטי שטיינברג

18:15-19:45

 

עיצוב

שרית יקר

19:00-19:45

 

Street fight

יהונתן יהב מגיל 14 (ז'-י')

19:00-20:00

קראטה

גיורא יפת

18:45-19:45

פילאטיס 

מאיה אדה 

18:30-19:15

אימון פונקציונלי

אילן קסלר

18:20-19:15

 

זומבה 

שרית יקר

19:55-20:35

 

קיקבוקס

אולגה ספירין

19:15-20:15

יוגה תרפיה

אלה נוביקוב

19:00-20:30

ריקודי בטן

גו'די טובי

מתחילים

19:00-19:45

מתקדמים

19:45-20:30

HIT

ספיר אשכנזי

19:30-20:15

 

* ריקודי עם

שמעון מרדכי

21:00-01:00

 

חוג ריצה

אמיר אורלי

19:00-20:00

 

(ובכל יום חמישי)

עיצוב

אורלי גואטה

19:15-20:00

זומבה

שרית שקדי

20:00-20:45

פיטבול

אלה נוביקוב

19:05-19:50

פילאטיס

מאיה אדה

18:25-19:10

 

 

CORE מתיחות

מאיה אדה

19:20-20:05

אימון רצועות

מאיה אדה

19:25-20:05

כושר גברים

אורלי גואטה

20:00-20:45

* ריקודי עם

שמעון מרדכי

21:00-01:00

 

כושר גברים

מאידה אדה

20:10-20:55

ג'ודו/ street fight

יהונתן יהב (יא-בוגרים)

20:00-21:30

 

פלדנקרייז

אורלי סלע

20:00-21:00

 

Street fight

יהונתן יהב מגיל 14 (ז'-י')

19:00-20:00

     

street fight

יהונתן יהב (יא'-בוגרים)

20:00-21:30

   

 

* החוג ריקודי עם מתקיים בבריזה. למנויי נפשונית הכניסה חופשית בהצגת כרטיס רוקד

לכל האפשרויות >