התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

חוגים מבוגרים טבלה

חוגי מבוגרים נפשונית 2017-2018

אולם דר אולם תרבות אולם יהלום בריכה אולם גביש  מגרש פעילות בבריזה

כדי לקבל מידע נוסף לחץ על החוג!

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
יוגה
תמר ברונר
16:30-17:30
פלדנקרייז
אורלי סלע
08:10-09:10
התעמלות בריאותית
תמר ברונר
08:10-09:10
יוגה
תמר ברונר
08:10-09:10
חיזוק העצם והיציבה
אורלי גואטה
08:15-09:00
התעמלות מרגריטה
08:00-08:45
התעמלות מתונה
מאיה אדה
17:35-18:20
פלאטיס
איריס נגר
09:15-10:00
התעמלות במים
יקירה רוזנברג
09:30-10:15
פילאטיס
אולה נוביקוב
09:15-10:15
התעמלות במים
יקירה רוזנברג
09:30-10:15
פילאטיס
מרגריטה
08:50-09:35
אנגלית
אסתר וולקוביצקי

מתקדמים
18:15-19:15
מתחילים
19:15-20:15
התעמלות כיסאות
איריס נגר
10:15-11:10
התעמלות כיסאות
מאיה אדה
09:45-10:30
יוגה
יפית מזה
16:30-17:30
התעמלות כיסאות
יקירה רוזנברג
10:30-11:15
עיצוב
יוליה סיוקין
09:45-10:30
פילאטיס
מאיה אדה
18:25-19:10
אנגלית
אסתר וולקוביצקי
11:15-12:15
פילאטיס
מאיה אדה
10:30-11:15
התעמלות בריאותית
יפית מזה
17:35-18:20
פיטבול
שרית יקר
17:20-18:05
קראטה
גיורא יפת
16:00-17:00
אימון פונקציונאלי
אורטל אסרף
18:15-19:00
מתיחות / פילאטיס
אורטל אסרף
18:00-18:45
בונה עצם
איריס נגר
18:00-18:45
שח-מט
מוטי שטיינברג
18:15-19:45
התעמלות בריאותית
שרית יקר
18:10-18:55

 

Street fight
יהונתן יהב
מגיל 14 (ז'-י')
19:00-20:00
אירובי מדרגה
אורטל אסרף
18:50-19:35
פילאטיס
מאיה אדה
18:30-19:15
אימון פונקציונאלי
סיון פשקודה קוסטה
18:20-19:15
עיצוב
שרית יקר
19:00-19:45
קיקבוקבס
אולגה ספירין
19:15-20:15
קראטה
גיורא יפת
18:45-19:45
ריקודי בטן
ג'ודי טובי

מתחילים
19:00-19:45
מתקדמים
19:45-20:30
HIT
ספיר אשכנזי
19:30-20:15
זומבה
שרית יקר
19:55-20:35
עיצוב
אורלי גואטה
19:15-20:00
יוגה תרפיה
אלה נוביקוב
19:00-20:30
פיטבול
מאיה אדה
18:15-19:10
** ריקודי עם
שמעון מרדכי
21:00-01:00
כושר גברים
אורלי גואטה
20:00-20:45
*** חוג ריצה
אמיר אורלי
19:00-20:00
פיטבול
אלה נוביקוב
19:05-19:50
פילאטיס
מאיה אדה
19:25-20:05

 

היפ הופ מבוגרים
אורטל אסרף
20:30-21:15
זומבה
שרית שקדי
20:00-20:45
Core מתיחות
מאיה אדה
19:20-20:05
אימון תחנות switching
ספיר אשכנזי
20:20-21:05
  ** ריקודי עם
שמעון מרדכי
20:00-01:00
פלדנקרייז
אורלי סלע
20:00-21:00
Street fight
יהונתן יהב מגיל 14 (ז'-י')
19:00-20:00
 

 

 

** ריקודי עם
שמעון מרדכי
20:00-01:00

 

 

* החוג ריקודי עם מתקיים בבריזה. למנויי נפשונית הכניסה חופשית בהצגת כרטיס רוקד