חוגים מבוגרים טבלה

חוגי מבוגרים נפשונית 2017-2018

אולם דר  אולם תרבות- אולם יהלום  בריכה אולם גביש

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי

יוגה

תמר ברונר

16:30-17:30

פלדנקרייז

אורלי סלע

08:10-09:10

התעמלות בריאותית

שרון זגורי

08:15-09:15

יוגה

תמר ברונר

  08:10-09:10

חיזוק העצם והיציבה

אורלי גואטה

08:15-09:00

התעמלות

מרגריטה

08:00-08:45

התעמלות מתונה

מאיה אדה

17:35-18:20

פילאטיס

איריס נגר

09:15-10:00

התעמלות במים

ליאת כהן

09:30-10:15

פילאטיס

אלה נוביקוב

09:15-10:00

התעמלות במים

ליאת כהן

09:30-10:15

פילאטיס

מרגריטה

08:50-09:35

אנגלית

אסתר וולקוביצקי

מתקדמים 18:15-19:15

מתחילים 19:15-20:15

התעמלות כסאות

איריס נגר

10:15-11:00

התעמלות כסאות

מאיה אדה

09:45-10:30

יוגה

יפית מזה

16:30-17:30

התעמלות   כיסאות

ליאת כהן

10:30-11:15

עיצוב

יוליה סיוקין

09:45-10:30

אנגלית

אסתר וולקוביצקי

11:15-12:00

פילאטיס

מאיה אדה

18:25-19:10

מתיחות/פילאטיס

אורלי גואטה

18:00-18:45

פילאטיס

מאיה אדה

10:30-11:15

התעמלות בריאותית

יפית מזה

17:35-18:20

פיטבול

שרית יקר

17:20-18:05

קארטה

גיורא יפת

16:00-17:00

התעמלות בריאותית

שרית יקר

18:10-18:55

 

 

אימון פונקציונלי

אילן קסלר

18:15-19:00

dynamic fitness

אורלי גואטה

18:50-19:35

פילאטיס

מאיה אדה

18:30-19:15

שחמט

מוטי שטיינברג

18:15-19:45

עיצוב

שרית יקר

19:00-19:45

Street fight

יהונתן יהב מגיל 14 (ז'-י')

19:00-20:00

קראטה

גיורא יפת

18:45-19:45

בונה עצם

איריס נגר

18:00-18:45

אימון פונקציונלי

אילן קסלר

18:45-19:30

זומבה 

שרית יקר

19:55-20:35

קיקבוקס

אולגה ספירין

19:15-20:15

יוגה תרפיה

אלה נוביקוב

19:00-20:30

ריקודי בטן

גו'די טובי

מתחילים

19:00-19:45

מתקדמים

19:45-20:30

HIT

ספיר אשכנזי

19:45-20:30

* ריקודי עם

שמעון מרדכי

21:00-01:00

חוג ריצה

אמיר אורלי

19:00-20:00

 

(ובכל יום חמישי)

עיצוב

אורלי גואטה

19:15-20:00

זומבה

שרית שקדי

20:00-20:45

פיטבול

אלה נוביקוב

19:05-19:50

פילאטיס

מאיה אדה

18:25-19:10

 

* ריקודי עם

שמעון מרדכי

21:00-01:00

CORE מתיחות

מאיה אדה

19:20-20:05

אימון רצועות

מאיה אדה

19:25-20:05

כושר גברים

אורלי גואטה

20:00-20:45

 

 

כושר גברים

מאידה אדה

20:10-20:55

ג'ודו/ street fight

יהונתן יהב (יא-בוגרים)

20:00-21:30

 

פלדנקרייז

אורלי סלע

20:00-21:00

 

Street fight

יהונתן יהב מגיל 14 (ז'-י')

19:00-20:00

     

street fight

יהונתן יהב (יא'-בוגרים)

20:00-21:30

   

 

* החוג ריקודי עם מתקיים בבריזה. למנויי נפשונית הכניסה חופשית בהצגת כרטיס רוקד