התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

מחפשים בריכה בחולון? טיפים לבחירת בריכת שחייה מומלצת במרכז!

בריכה בחולוןמחפשים בריכה בחולון? רוצים לטבול ולהתרענן בבריכת שחייה נהדרת במרכז הארץ? ובכן, הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

בישראל יש שפע של בריכות שחייה ציבוריות, שחלקן כוללות גימיקים כאלו ואחרים, החל מבריכה הממוקמת בתוך צלע הר וממותגת כ"בריכה הכי גבוהה בישראל", דרך בריכה שזכתה לכינוי "סודית" היות והיא שוכנת בלב חורש מוריק, וכלה בכאלו המציעות נוסטלגיה, סרטים בתלת ממד, ספינינג במים או אקסקלוסיביות ויוקרה.

כאן מתעוררת השאלה, מהם הפרמטרים לבחירת בריכת שחייה ומהם הקריטריונים שהופכים אותה לכזו ששווה להגיע אליה באופן מיוחד עם כל בני המשפחה? מקאנטרי קלאב נפשונית חולון מעניקים לנו כמה טיפים טובים לבחירת בריכת שחייה מומלצת ואיכותית.

תקנות משרד הבריאות לשמירה על בריאות הציבור

בין אם תרים אחר בריכה בחולון או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, שהרי הקריטריון החשוב ביותר נוגע לכך שהיא מחזיקה ברישיון עסק ולעובדת היותה תחת פיקוח של משרד הבריאות והרשות המקומית. בריכת השחייה מהווה בבסיסה מרכז לבילוי והנאה, תרבות ופנאי, אולם מטבע הדברים, עלולים מי הבריכה להיות חשופים למבחר נרחב של זיהומים כאלו ואחרים, הן מהסביבה והן מהמתרחצים.

לצורך השמירה על בריאות הציבור ומניעת פגיעה אפשרית, תיקן משרד הבריאות מגוון תקנות שחלקן מתייחסות למי הרחצה וחלקן מתייחסות לאתר בכללותו, כגון חצר הבריכה, המלתחות, השירותים, המתקנים וכיוצא בזה. על פי התקנות, מחויבת בריכת השחייה למערכת סינון וחיטוי המים ולמערכת בקרה ממוחשבת לשם ניטור ובקרת איכות המים.

מגוון רחב של פעילויות שונות ומכלול אפשרויות לבילוי עבור כל המשפחה

כמו כן, נדרשים בעלי הרישיון לבצע דרך קבע בדיקות מעבדה מיקרוביאליות וכימיות לאיכות המים ולשלילת חשש הימצאותם של מזיקים וחיידקים. קריטריונים נוספים לאיתור בריכה בחולון או בכלל נוגעים למגוון הפעילויות שמציע האתר ומכלול אפשרויות הבילוי עבור כל המשפחה, לרבות מגלשות מים, מתחם ספא, מכון כושר, קורסים ללימוד שחייה, וכמובן גם שיקולי נגישות, מקומות חניה ותעריפי הכניסה.

לא זו בלבד שקאנטרי קלאב נפשונית עומד בכל הקריטריונים המחמירים ביותר, אלא שהוא מהווה גם בית קהילתי ואינטימי באווירה משפחתית ויחס אישי. קאנטרי קלאב נפשונית כולל בריכה מקורה שמחוממת בחודשי החורף ופעילה בכל ימות השנה, כמו גם בריכה חיצונית שכוללת מגלשת מים ופעילה בעונת הקיץ, כשהכול במחירים הוגנים השווים לכל נפש. בילוי נעים!