התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

חדרי כושר חולון

חדרי כושר חולון | נופשוניתכאשר אנו מחפשים חדרי כושר חולון – הדבר מעיד כי כבר ידועה לנו החשיבות הרבה שיש לאימון גופני. מחקרים רבים הוכיחו את חשיבותה של פעילות גופנית להאצת חילוף החומרים, לירידה במשקל ולפיתוח סיבולת לב-ריאה, סיבולת שריר וגמישות שכה הכרחיים בעידן המודרני, בו אנו מבלים את רוב שעות היום שלנו בישיבה שמלווה לרוב גם באינטראקציה עם מסך או שניים...

 

מקצועיות 

 

חדרי כושר חולון הם מקום אידאלי להתחיל בו את הדאגה לבריאותנו. קאנטרי קלאב נופשונית בחולון מציע חדר כושר מאובזר, בו תוכלו גם לקבל הדרכה צמודה, ואף לבנות תכנית אימון בעזרתם של מדריכים מקצועיים ובעלי ניסיון.

 

כמה טיפים לפני שמתחילים

 

לבוש מתאים

הדגש העיקרי בלבוש לחדר הכושר הוא הנוחות. מומלץ ללבוש בגדים מבד גמיש ונוח, לא רחבים מדי ולא כאלו שיגרמו לחוסר נוחות. חשוב להקפיד לנעול נעלי ספורט – הם מגינים עלינו מפני פגיעה אפשרית ממשקולת או מכשיר, ומשמשות כבולמי זעזועים בעת ריצה. כמו כן נעלי הספורט מספקות תמיכה ויציבות למפרקים בעת הפעילות הגופנית.

 

 

שתיית מים

חשוב לזכור שאיבוד נוזלים פוגע ביכולת הגופנית שלנו, פוגע בקואורדינציה ובריכוז. לכן על מנת לא להגיע למצב של התייבשות, לפני בואכם לחדר הכושר הצטיידו בבקבוק מים. מומלץ לשתות כחצי ליטר מים לפני האימון, ובזמן האימון לשתות כחצי כוס מים בכל 20 דקות, גם אם אינכם מרגישים צמא.

 

 

הדרכה

כיוון שהפעילות בחדר הכושר אינה פעילות גופנית טבעית לאדם, לכן כמו בכל תחום מקצועי חשוב גם כאן לקבל הדרכה על אופן הפעולה הנכון בכל סוג של מכשיר או פעילות שאנו מבצעים בחדרי כושר חולון. בכל מכשיר ישנן הוראות שעלינו לקבל מאיש מקצוע, כמו גם כללי בטיחות והתאמת עומסים. מדריך הכושר הינו איש מקצוע שעבר קורס מדריכי כושר בו נלמדים נושאים כמו אנטומיה, אימון בסוגי מכשירים שונים, פציעות ספורט וכדומה.

 

 

תדירות

אחד האתגרים הגדולים באימון בחדר הכושר הוא ההתמדה. ולכן מומלץ לבחור בתדירות אימון בה נוכל להתמיד. בנוסף, חשוב לזכור כי אימון מחזק שרירים כרוך גם בהרס השרירים ולכן יש לתת זמן לגוף לבנות את השריר מחדש ע"י מרווח של יום אחד לפחות בין האימונים.