התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

פעילויות

חוגי ילדים טבלה

חוגי ילדים טבלה

נפשונית חוגי ילדים

ינואר-מרץ 2020

אולם דר אולם תרבות אולם יהלום בריכה אולם גביש ג'ימבורי מגרש 

 

ראשון   שני  שלישי רביעי חמישי
*שיפור סגנון שחיה
הפועל חולון
מתחילים
16:00:16:45
 
*שיפור סגנון שחיה
הפועל חולון
מתחילים
16:00:16:45
 
*שיפור סגנון שחיה
הפועל חולון
מתחילים
16:00:16:45
 
*שיפור סגנון שחיה
הפועל חולון
מתחילים
16:00:16:45
 
*שיפור סגנון שחיה
הפועל חולון
מתחילים
16:00:16:45
 
זומבה
אלינה אלנפורט


ד'-ו' 16:30-17:15
א-ג' 17:15-18:00
היפ-פופ
אורטל אסרף


ד’-ו’ 15:00-15:45
ז'-ט’ 15:45-17:15
א'-ג' 17:15-18:00
 
זומבה
שרית יקר 

ד'-ו' 16:30-17:15
א-ג' 17:15-18:00
ג'ודו
מיכאל גולסריאן


ב'-ג' 16:30-17:15
גן חובה-א'
17:15-18:00
ד'-ו' 18:00-18:45
כדורגל
יוסי רפאל


ד'-ו' 16:30-17:15
גן חובה-א'
17:15-18:00
ב'-ג' 18:00-18:45
ידיים יוצרות
דובה לבנון


4-6 17:15-18:00
א'-ב' 18:10-18:55
כדורגל
יוסי רפאל


ד'-ו' 16:30-17:15
גן חובה-א'
17:15-18:00
גן-ב' 18:00-18:45
היפ-פופ
אורטל אסרף


ד’-ו’ 15:00-15:45
ז'-ט’ 15:45-17:15
א'-ג' 17:15-18:00
 

MMA 
גיורא יפת

גילאי 9-15
16:30-17:15

פיתוח יכולות אתלטיות במשחקי כדור


ג'-ה' 16:30-17:15
א'-ב' 17:15-18:00
 

קראטה
גיורא יפת


א'- ג' 17:15-18:00
ד'-ו' 18:00-18:45

ג'ודו
מיכאל גולסריאן


ב'-ג' 16:30-17:15
גן חובה-א'
17:15-18:00
ד'-ו' 18:00-18:45
חוג תנועה ילדים והורים
ורדית דהרי


1-3 17:15-18:00
התעמלות לגיל הרך
3-5 18:00-18:45
קראטה
גיורא יפת


א'- ג' 17:15-18:00
ד'-ו' 18:00-18:45

 

ג'ימבורי
נופר רסקין


1-3 17:15-18:00
התעמלות לגיל הרך
 3-5 18:05-18:55
פיתוח יכולות אתלטיות במשחקי כדור

ג'-ה' 16:30-17:15
א'-ב' 17:15-18:00
שחמט
מוטי שטיינברג


מתחילים
17:30-18:30
מתקדמים
18:30-20:00

 

 

 

 

שחמט
מוטי שטיינברג


מתחילים
17:30-18:30
מתקדמים
18:30-20:00

 

 

 


חוג שיפור סגנון שחיה אינו שיעור לימוד שחיה, תנאי קבלה לחוג- הילדה יודעים לשחות לפחות סגנון שחיה אחד.

  • במידה והילדים אינם יודעים לשחות כלל יש אפשרות לקחת שיעורים פרטיים אצל מדריכת השחיה סבטלנה 052-2331190 ולאחר מכן להשתלב לחוג.
  • חלו שינויים בחוג שחיה נא לפנות לסבטלנה במספר 052-2331190 על מנת לקבל פרטים

 

לכל האפשרויות >
חוגים מבוגרים טבלה

חוגים מבוגרים טבלה

חוגי מבוגרים נפשונית

אולם דר אולם תרבות אולם יהלום בריכה אולם גביש ג'ימבורי מגרש פעילות בבריזה פעילות בימית

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
יוגה
תמר ברונר
16:30-17:30
פלדנקרייז
אורלי סלע
08:10-09:10
התעמלות בריאותית
שרון זגורי
08:05-08:50
יוגה
תמר ברונר
08:10-09:10
חיזוק העצם והיציבה
אורלי גואטה
08:00-08:45
התעמלות מרגריטה
08:00-08:45

***ריקודי עם מתקדמים
מוטי בוסאי

12:30-14:30

התעמלות מתונה
מאיה אדה
17:35-18:20
פלאטיס שיקומי
מאיה אדה
08:15-09:00
התעמלות במים
סיוון פשקו דה קוסטה
09:15-10:00
פילאטיס
אולה נוביקוב
09:15-10:00

ברידג'
פרנקה סגל

09:00-10:30

פילאטיס
מרגריטה
08:50-09:35

סבב שבתות

החוגים מפורסמים בלוח המודעות

התעמלות במים
סיוון פשקו דה קוסטה
09:15-10:00
התעמלות כיסאות
סיון פשקו דה קוסטה
10:15-11:00
בונה עצם 
שרית יקר
09:15-10:00
יציבה/מתיחות
אורטל אסרף
18:10-18:55

ריקודי בטן/כל שבועיים
נינה לוי

11:45-12:45

אנגלית
אסתר וולקוביצקי

מתקדמים
18:15-19:15
מתחילים
19:15-20:15

ברידג'
פרנקה סגל
09:15-10:45

התעמלות כיסאות
מאיה אדה
09:45-10:30
זומבה גולד
שרית יקר
10:30-11:15
עיצוב מדרגה
אורטל אסרף
19:00-19:45
עיצוב
יוליה סיוקין
09:45-10:30
פילאטיס
איריס נגר
09:15-10:00
פילאטיס
מאיה אדה
10:30-11:15
מתיחות
גל מוטהדה
16:30-17:15
פילאטיס
מאיה אדה
18:25-19:10

בונה עצם 
מאיה אדה
09:15-10:00

ציור אינטואיטיבי
דובה לבנון
11:15-13:00
התעמלות בריאותית
גל מוטהדה
17:15-18:00
יוגה תרפיה
אלה נוביקוב
18:00-19:30
קראטה
גיורא יפת
16:00-17:00
בטן ישבן יריכיים
שרית יקר
18:10-18:55
פיטבול
אולגה ספירין
18:15-19:00
התעמלות כסאות
איריס נגר
10:10-10:55
פילאטיס
מאיה אדה
18:00-18:45
פיטבול
מאיה אדה

18:10-18:55

לחימה משולבת MMA
גיורא יפת

18:45-19:30

 

בונה עצם
איריס נגר
18:00-18:45

** חוג ריצה
אמיר אורלי
19:30-20:30

 

ריקודי בטן
נאוה אהרוני
19:00-20:00
קיקבוקס
אולגה ספירין
19:15-20:00
פילאטיס
מאיה אדה

10:10-10:55
פיטבול
אלה נוביקוב
19:05-19:50
שח-מט
מוטי שטיינברג

18:30-20:00
Core מתיחות
מאיה אדה
18:45-19:30
פילאטיס
מאיה אדה
19:00-19:55
עיצוב
אורלי גואטה
19:15-20:00
אנגלית מתחילים
אסתר וולקוביצקי
11:15-12:15
פלדנקרייז
אורלי סלע
20:00-21:00
עיצוב
שרית יקר
19:00-19:45
כושר גברים
אורלי גואטה
20:00-20:45
מתיחות
אורטל אסרף
18:10-18:55

** ריקודי עם מתחילים
מוטי מוסאי
20:30-21:30

זומבה
שרית יקר
20:00-20:45
** ריקודי עם מתקדמים
שמעון מרדכי
20:00-01:00

כדורגל
יוסי רפאל

20:15-21:45

** ריקודי עם מתחילים
ירון מיישר
20:30-22:00
ציור אינטואיטיבי
דובה לבנון
20:30-22:00
עיצוב מדרגה
אורטל אסרף
19:00-19:45

** ריקודי עם בינונים
מוטי מוסאי
21:30-22:30

חוג שחייה
סבטלנה פולנסקי
20:30-21:15

 
שח-מט
מוטי שטיינברג
18:30-20:00

קראטה
גיאורה יפת

18:45-19:45

 

 

יוגה תרפיה
אלה נוביקוב

19:00-20:30

 

חוג ריצה
אמיר אורלי

19:30-20:30

זומבה
שרית שקדי

20:00-20:45

** ריקודי עם
מוטי מנחם
מתחילים
20:15-21:15
מעגליים
21:15-00:00
** ריקודי עם
כרמלה שלומה
20:00-21:00

**ריקודים סלוניים ולטיניים
אביגייל זטליצקי

20:45-22:15

חוג שחייה
סבטלנה פולנסקי
20:30-21:15
 

 

 

 
   

 

 

 

 

 

 

* החוג ריקודי עם וריקודים יוונים מתקיימים בבריזה ובימית. למנויי נפשונית הכניסה חופשית בהצגת כרטיס רוקד
**בימי שבת יתקיים חוג ריקודי עם בימית בשעה 12:30-14:30

לכל האפשרויות >