התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

חוגים מבוגרים טבלה

חוגי מבוגרים נפשונית

אולם דר אולם תרבות אולם יהלום בריכה אולם גביש ג'ימבורי מגרש פעילות בבריזה פעילות בימית

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
יוגה
תמר ברונר
16:30-17:30
פלדנקרייז
אורלי סלע
08:10-09:10
התעמלות בריאותית
שרון זגורי
08:05-08:50
יוגה
בטינה דראי
08:10-09:10
חיזוק העצם והיציבה
אורלי גואטה
08:00-08:45
התעמלות מרגריטה
08:00-08:45

***ריקודי עם מתקדמים
מוטי בוסאי

12:30-14:30

התעמלות מתונה
מאיה אדה
17:35-18:20
פלאטיס שיקומי
מאיה אדה
08:15-09:00
התעמלות במים
סיוון פשקו דה קוסטה
09:15-10:00
פילאטיס
אולה נוביקוב
09:15-10:00
התעמלות במים
סיוון פשקו דה קוסטה
09:15-10:00
פילאטיס
מרגריטה
08:50-09:35

סבב שבתות

החוגים מפורסמים בלוח המודעות

ריקודי בטן/כל שבועיים
נינה לוי

11:45-12:45

אנגלית
אסתר וולקוביצקי

מתקדמים
18:15-19:15
מתחילים
19:15-20:15

ברידג'
פרנקה סגל
09:15-10:45

התעמלות כיסאות
מאיה אדה
09:45-10:30
זומבה גולד
שרית יקר
10:30-11:15
התעמלות כיסאות
סיוון פשקו דה קוסטה
10:15-11:00
עיצוב
יוליה סיוקין
09:45-10:30
פילאטיס
איריס נגר
09:15-10:00
פילאטיס
מאיה אדה
10:30-11:15
מתיחות
גל מוטהדה
16:30-17:15
פילאטיס
מאיה אדה
18:25-19:10

בונה עצם 
מאיה אדה
09:15-10:00

ציור אינטואיטיבי
דובה לבנון
11:15-13:00
התעמלות בריאותית
גל מוטהדה
17:15-18:00
התעמלות בריאותית
שרית יקר
18:10-18:55
קראטה
גיורא יפת
16:00-17:00
ציור אינטואיטיבי
דובה לבנון
20:30-22:00
התעמלות כסאות
איריס נגר
10:10-10:55
פילאטיס
מאיה אדה
18:00-18:45
פיטבול
מאיה אדה

18:25-19:10
עיצוב
שרית יקר
19:00-19:45

 

בונה עצם
איריס נגר
18:00-18:45
זומבה
שרית יקר
19:50-20:35
פיטבול
אולגה ספירין
18:15-19:00
פילאטיס
מאיה אדה

10:10-10:55
ריקודי בטן
נאווה אהרוני
19:00-20:00
שח-מט
מוטי שטיינברג

18:30-20:00
יוגה תרפיה
אלה נוביקוב
18:00-19:30
פיטבול
אלה נוביקוב
19:05-19:50
פילאטיס
מאיה אדה
19:15-20:00

לחימה משולבת MMA
גיורא יפת

18:45-19:30

קיקבוקס
אולגה ספירין
19:15-20:00
אנגלית מתחילים
אסתר וולקוביצקי
11:15-12:15
Core מתיחות
מאיה אדה
18:45-19:30
אימון פונקציונלי
עמית אלבז
19:15-20:00
** חוג ריצה
אמיר אורלי
19:30-20:30
עיצוב
אורלי גואטה
19:15-20:00
מתיחות
אורטל אסרף
18:10-18:55
פלדנקרייז
אורלי סלע
20:00-21:00
כושר גברים
עמית אלבז
20:05-20:50
** ריקודי עם מתקדמים
שמעון מרדכי
20:00-01:00
** ריקודי עם מתחילים
ירון מיישר
20:30-22:00
כושר גברים
אורלי גואטה
20:00-20:45
שחמט
מוטי שטיינברג
18:30-20:00

** ריקודי עם
מוטי מוסאי

מתחילים
20:30-21:30

בינוניים
21:30-22:30

חוג שחייה
סבטלנה פולנסקי
20:30-21:15
 
  אירובי מדרגה
אורטל אסרף
19:00-19:45

קראטה
גיאורה יפת

18:45-19:45

יוגה תרפיה
אלה נוביקוב

19:00-20:30

חוג ריצה
אמיר אורלי

19:30-20:30

זומבה
שרית שקדי

20:00-20:45

כדורגל
אלירן אוחיון

20:15-21:45

חוג שחייה
סבטלנה פולנסקי
20:30-21:15
  ** ריקודי עם
כרמלה שלומו
20:00-01:00

 

** ריקודי עם
מוטי מנחם
מתחילים
20:15-21:15
מעגליים
21:15-00:00
 
 

**ריקודים סלוניים ולטיניים
אביגייל זטליצקי

20:45-22:15

 

 

 

 

 

 

 

* החוג ריקודי עם וריקודים יוונים מתקיימים בבריזה ובימית. למנויי נפשונית הכניסה חופשית בהצגת כרטיס רוקד
**בימי שבת יתקיים חוג ריקודי עם בימית בשעה 12:30-14:30