התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

חוגים מבוגרים טבלה

חוגי מבוגרים נפשונית 2017-2018

אולם דר אולם תרבות אולם יהלום בריכה אולם גביש  מגרש פעילות בבריזה

כדי לקבל מידע נוסף לחץ על החוג!

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
יוגה
תמר ברונר
16:30-17:30
פלדנקרייז
אורלי סלע
08:10-09:10
התעמלות בריאותית
שרון זגורי
08:15-09:15
יוגה
תמר ברונר
08:10-09:10
חיזוק העצם והיציבה
אורלי גואטה
08:15-09:00
התעמלות מרגריטה
08:00-08:45
התעמלות מתונה
מאיה אדה
17:35-18:20
פלאטיס
איריס נגר
09:15-10:00
התעמלות במים
יקירה רוזנברג
09:30-10:15
פילאטיס
אולה נוביקוב
09:15-10:00
התעמלות במים
יקירה רוזנברג
09:30-10:15
פילאטיס
מרגריטה
08:50-09:35
אנגלית
אסתר וולקוביצקי

מתקדמים
18:15-19:15
מתחילים
19:15-20:15
התעמלות כיסאות
איריס נגר
10:15-11:00
התעמלות כיסאות
מאיה אדה
09:45-10:30
יוגה
לינוי שמש
16:30-17:30
התעמלות כיסאות
יקירה רוזנברג
10:30-11:15
עיצוב
יוליה סיוקין
09:45-10:30
אנגלית
אסתר וולקוביצקי
11:15-12:15
פילאטיס
מאיה אדה
10:30-11:15
פילאטיס
מאיה אדה
18:25-19:10
מתיחות 
אורטל אסרף
18:10-18:55
פילאטיס
מאיה אדה
18:10-18:55
התעמלות בריאותית
יפית מזאה
17:35-18:20
התעמלות בריאותית
שרית יקר
18:10-18:55
קראטה
גיורא יפת
16:00-17:00
אימון פונקציונאלי
אורטל אסרף
18:15-19:00
אירובי מדרגה
אורטל אסרף
19:00-19:45
בונה עצם
איריס נגר
18:00-18:45
שח-מט
מוטי שטיינברג

מתחילים
17:30-18:30
מתקדמים
18:30-20:00
יוגה תרפיה
אלה נוביקוב
18:30-20:00

 

קיקבוקבס
אולגה ספירין
19:15-20:15
שח-מט
מוטי שטיינברג

מתחילים
17:30-18:30
מתקדמים
18:30-20:00
ריקודי בטן
נאווה אהרוני

19:00-20:00
אימון פונקציונאלי
סיון פשקודה קוסטה
18:15-19:00
עיצוב
שרית יקר
19:00-19:45
עיצוב
שרית שקדי
18:25-19:10
עיצוב
אורלי גואטה
19:15-20:00
קראטה
גיורא יפת
18:45-19:45
פיטבול
אלה נוביקוב
19:05-19:50
פילאטיס
שרית שקדי
19:15-20:00
*** חוג ריצה
אמיר אורלי
19:00-20:00
כושר גברים
אורלי גואטה
20:00-20:45
יוגה תרפיה
אלה נוביקוב
19:00-20:30
Core מתיחות
מאיה אדה
19:20-20:05
HIT
ספיר אשכנזי
19:30-20:15
זומבה
שרית יקר
19:50-20:35
היפ הופ מבוגרים
אורטל אסרף
20:15-21:00
*** חוג ריצה
אמיר אורלי
19:00-20:00
פלדנקרייז
אורלי סלע
20:00-21:00
אימון תחנות switching
ספיר אשכנזי
20:20-21:05
** ריקודי עם
שמעון מרדכי
21:00-01:00
full contact
גיורא יפת
20:45-21:30
זומבה
שרית שקדי
20:00-20:45
אימון פונקציונאלי
אביעד לוי
20:00-21:00
full contact
גיורא יפת
20:45-21:30
 
  ** ריקודי עם
שמעון מרדכי
20:00-01:00
היפ הופ מבוגרים
אורטל אסרף
20:00-20:45
חוג שחייה
סבטלנה פולנסקי
20:45-21:30
חוג שחייה
סבטלנה פולנסקי
20:45-21:30

 

 

 

 

 

 

 

 

* החוג ריקודי עם מתקיים בבריזה. למנויי נפשונית הכניסה חופשית בהצגת כרטיס רוקד