התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

מרגישים שחיקה נפשית וגופנית? בואו ליהנות ממגוון טיפולי ספא עם בריכה!

 

מרגישים שחיקה נפשית וגופנית? מחפשים מקום איכותי שמציע ספא עם בריכה? אנשי המקצוע מבית קאנטרי קלאב נפשונית מציינים שכיום כבר לא נדרשת טיסה עד שוודיה כדי לזכות בעיסוי שוודי וגם אין צורך להרחיק עד הודו לקבלת עיסוי איורוודה, שכן בשנים האחרונות עלתה בארץ ובעולם המודעות ליעילותה הרבה של הרפואה האלטרנטיבית.

 

הדבר שהוביל, בין היתר, לפתיחתם של מרכזי ספא רבים, וניתן כיום למצוא לא מעט מרכזי ספא שמציעים מכלול טיפולים ועיסויים שונים. עם זאת, מבית קאנטרי קלאב נפשונית מדגישים שבטרם בחירתו של מרכז ספא זה או אחר, מומלץ לוודא שהמקום אכן מעסיק מטפלים מוסמכים ומיומנים וכל הטיפולים מיושמים ברמה מקצועית גבוהה, תוך כדי שימוש תכשירים באיכות טובה.

 

ספא עם בריכהתפריט עיסויים עשיר בהנהלתה של מטפלת מוסמכת בכירה

קאנטרי קלאב נפשונית מציע מגוון טיפולי ספא עם בריכה מקורה שפעילה במשך כל השנה ובריכה חיצונית שפעילה לאורך כל תקופת הקיץ (עד חודש אוקטובר). טיפולי הספא בנפשונית מתקיימים בהנהלתה של מטפלת מוסמכת בכירה וכוללים תפריט עיסויים עשיר ומגוון כגון עיסוי שוודי, רפלקסולוגיה, עיסוי באבנים חמות, וכן עיסוי איורוודה, עיסוי נשים הרות, עיסוי משולב ופילינג להמרצת הדם ולהתחדשות העור.

 

מקאנטרי קלאב נפשונית מסבירים שהעיסוי השבדי הנו עיסוי גוף עם שמנים שונים שמסייע להזרמת הדם, להרפיית השרירים ולהפגת מתחים ולחצים, ומשפר גם את חילוף החומרים בגוף. הרפלקסולוגיה מהווה טכניקת לחיצות ועיסוי של כפות הרגליים בעזרת תכשירים ושמנים שונים במטרה לשחרר שרירים תפוסים להקלה על מכאובים הנובעים מהמצטברות מתחים ועומסים על כפות הרגלים.

 

החל מטיפול בשרירים תפוסים וכואבים וכלה בהשבת האיזון שבין הגוף והנפש

עיסוי באבנים חמות מהווה שיטה אינדיאנית עתיקה שנועדה להרגיע את הגוף והפכה ברבות הזמן לאחת משיטות העיסוי הפופולריות ביותר. העיסוי נעשה בעזרת אבני בזלת שמסייעות לריפוי תחלואים שונים החל מטיפול בשרירים תפוסים וכואבים וכלה בהרגעת מערכת העצבים והשבת האיזון שבין הגוף והנפש.

 

עיסוי איורוודה הנו עיסוי הודי רך ועדין העושה שימוש בשמן שומשום חם,  והוא נועד לטיהור הגוף מרעלים, להרפיית המתח מהשרירים ושחרור לחצים, בעוד שעיסוי נשים בהיריון מסייע בעיקר להקלה על הרגליים, לשיפור זרימת הדם ולהפגת הלחצים על הגב השכיחים במיוחד בתקופת ההיריון.

 

מקאנטרי קלאב נפשונית מציינים שחבילות הטיפולים מוענקות למנויי הקאנטרי קלאב במחירי מבצע מיוחדים, אז במידה והחלטתם ליטול פסק זמן קצר ולהתפנק באמצעות טיפולי ספא עם בריכה, הגעתם בדיוק אל האתר הנכון!