התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

פילאטיס חולון


פילאטיס חולוןתושבת חולון, החלטת שהגיע הזמן להיכנס לכושר ולשפר את הסיבולת - החלטת לנסות פילאטיס. פילאטיס זו בחירה מצוינת, חוג המתאים למתחילות ומתקדמות ברזי הספורט והאירובי, אך עדיין עומדת בעתידך בחירה קשה - איך למצוא פילאטיס בחולון והסביבה שמתאים לך? אנחנו, וקאנטרי קלאב "נפשונית", כאן כדי לעזור.

 

להיות ברמה


אין מה לעשות - להיכנס למשמעת כושר זו משימה קשה. ככל שעבר יותר זמן מאז הפעם האחרונה שעשית ספורט בצורה מסודרת, כך יהיה לך קשה יותר, פיזית ונפשית, להתמיד. אבל תמיד תזכרי - את לא לבד. כשתגיעי לחוג חדש, סביר להניח שחצי מהמשתתפות יהיו אשפיות פילאטיס ותיקות, והחצי השני מתחילות ברמות שונות של התקדמות והתמדה. חוג פילאטיס טוב ששווה להשקיע בו, הוא חוג שידע כיצד להשקיע בך, ואיך לאתגר אותך ברמה שמתאימה לך. לכן, חשוב במידת האפשר לשוחח עם המדריכה לפני, לתאם ציפיות מראש ובמידת האפשר לבוא לשיעור ניסיון ולראות אם האווירה מתאימה לך.

 

העניין הכלכלי


ספורט זה עסק יקר. צריך לממן מקום, מדריכים ומכשירים, במינימום, וזה דורש הרבה תחזוקה, אבל זה לא אומר שאי אפשר להתפשר. כשאת מחפשת פילאטיס חולון או בסביבה, תתקלי בלא מעט מקומות - חלקם חדשים ויוקרתיים, מבטיחים את התוצאות הגבוהות ביותר במחירים הגבוהים ביותר, וחלקם צנועים, עם שם פחות גדול אך משפחתיים ונעימים. הסוד הוא למצוא את האיזון, לא ללכת על המקום הגדול ביותר אך גם לא למהר וללכת על הכי קטן. חשוב שתהיי קשובה לגופך ולכיסך, ותמצאי את המקום בו תרגישי שאת במקום הנכון גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת היחס והאימון האישי. הבעיה היא למצוא את אותם מקומות.

 

המקום המנצח של פילאטיס חולון


גם עם כל הטיפים למעלה,אם רוצים למצוא את המקום המתאים לעשות פילאטיס חולון והסביבה יכולה להיות התשובה, שכן יש הרבה מקומות המציעים את הספורט הפופולרי. לכן, במידה והנקודות לעיל קורצות לך, הבחירה המומלצת עבורך היא קאנטרי קלאב "נפשונית". הקאנטרי מציע מגוון רחב של פעילויות וחוגים, מתוחזק היטב ובמחירים סבירים לכל אדם, ומעסיק מדריכים מנוסים ומקצועיים שידעו לתת לך בדיוק את האימון שמתאים רק לך. וההתמדה? תבוא עם ההנאה.