התקשרו אלינו עמוד הפייסבוק שלנו

קאנטרי חולון

 

קאנטרי חולון מחיר מנוי | נופשוניתאם אתם מחפשים מידע על מחיר מנוי אתם ודאי שוקלים לרכוש מנוי לקאנטרי קלאב. אך למה שתסתפקו רק במידע הזה? הצוות המקצועי של נפשונית קלאב נותן לכם את כל המידע שאתם צריכים על קאנטרי חולון.

 

קאנטרי קלאב בעבר
 

בעבר קאנטרי קלאב היה כינוי למועדון ספורט שהיה ממוקם בדרך כלל מחוץ לערים גדולות וקטנות ברחבי העולם (נגזר מקאנטריסיידס countyside אשר הוא  השם לאורים הכפריים) . בקאנטרי היו מתקני ספורט שונים והחברות בו הייתה תלויה בתנאי קבלה מסוימים. כך למשל, במועדוני ספורט בארצות הברית היו נהוגים כללים נוקשים של קבלה למועדון על בסיס מין מוצא הכנסה ואנשים שלא עמדו בתנאים אלו לא יכלו להתקבל כחברים במועדון.

 

מועדוני ספורט כיום
 

כיום קאנטרי קלאב הוא כינוי למרכז ספורט בו מתקני כושר רבים, בריכות ומדריכים אישיים. מועדוני הספורט נמצאים כיום במרכזי הערים ומהווים מקום בו אנשים יכולים לערוך פעילות ספורטיבית. תנאי הקבלה כבר אינם קיימים, וכדי להשתתף בפעילות יש צורך בתשלום ותו לא.

 

קאטרי קלאב בסגנון אחר
 

יש לדעת שגם כיום יש מועדוני ספורט המתפקדים כמשהו מעבר למרכז ספורט, אולם ללא תנאי הקבלה הנוקשים. אלה מועדוני ספורט המתפקדים גם כמועדון חברים. זהו מרכז לספורט ולנופש המציע מגוון רחב של מתקנים ופעילויות יחד עם פעילות חברתית שוקקת. במרכז ספורט כזה תוכלו ליהנות ממתקני ספורט מקצועיים, שיעורים, חוגים, ועוד. 

 

מתקנים ושיעורים
 

כל קאנטרי יציע מתקנים אחרים וברמה שונה, אולם ניתן לומר כי באופן כללי יהיו בקאנטרי בריכות שחייה ומגרשי ספורט כמו כדורגל, כדורסל וטניס. נוסף על כך, הקאנטרי יציע גם שיעורים וחוגים שונים כמו יוגה, פלדנקרייז, פילאטיס, זומבה, קיקבוקס ועוד. קאנטרי חולון למשל, מציע מגוון רחב של חוגים המתאימים לגילים השונים, כולל ילדים, מבוגרים ובני הגיל השלישי.

 

מחיר מנוי לקאנטרי קלאב
 

מחיר מנוי בקאנטרי קלאב משתנה ממקום למקום. מועדוני הספורט השונים מציעים רמות מחיר שונות בהתאם למיקום ולטיב המתקנים המוצעים במקום. מחיר המנוי עשוי להשתנות גם בהתאם לסוג ההדרכה שאתם בוחרים. קאנטרי חולון לדוגמה, מציע לכם לבחור בין הדרכה אישית על ידי מדריך כושר מקצועי, או אימונים אישיים על פי בחירתכם. מובן שמינוי ללא מדריך אישי יהיה זול משמעותית ממנוי הכולל הדרכה.